• Hoved  • Junior  • Aspirant     Annet          • Komprimert  
  Vis endringer 

(rev. 2019-09-17)

uke  HovedkorpsJuniorkorpsAspirantkorps
 September 2019
39 Man  23  Øvelse  Øvelse  
40 Man  30  Ingen øvelse (Høstferie)  Ingen øvelse (Høstferie)  
 Oktober 2019
41 Man  07  Øvelse  Øvelse  
42 Man  14  Øvelse  Øvelse  
43 Man  21  Øvelse  Øvelse  
  Fre  25  Forestillingen "KORPS" av Knut Nærum   
  Søn  27  Høstkonsert  Høstkonsert  Høstkonsert 
44 Man  28  Øvelse  Øvelse  
 November 2019
  Lør  02  Disney-konsert   
45 Man  04  Øvelse  Øvelse  
46 Man  11  Øvelse  Øvelse  
47 Man  18  Øvelse  Øvelse  
48 Man  25  Øvelse  Øvelse  
 Desember 2019
49 Man  02  Øvelse  Øvelse  
50 Man  09  Øvelse  Øvelse  
  Søn  15  Adventskonsert
Øvelse kl. 11.00-14.00 
Adventskonsert
Øvelse kl. 11.00-14.00 
Adventskonsert
Aspirantene møtes kl: TBA 
51 Man  16  Juleferie  Juleferie  

(rev. 2019-09-17)

uke  HovedkorpsJuniorkorpsAspirantkorps
 Januar 2020
01 Lør  04  Seminar Berger skole Hoved,
oppmøte kl.10.00-16.00 
  Seminar Berger skole,
kl. 11.00-15.00 
  Søn  05  Seminar Berger skole Hoved,
oppmøte kl. 11.00-16.00 
  Seminar Berger skole,
kl. 11.00-15.00, hentekonsert 14.30-15.00 
02 Man  06  Øvelse  Øvelse  Øvelse 
  Lør  11   Seminar Berger skole Junior,
kl. 11.00-14.00 
 
  Søn  12   Seminar Berger skole Junior,
kl. 11.00-15.00, hentekonsert 14.30-15.00 
 
03 Man  13  Øvelse  Øvelse  Øvelse 
04 Man  20  Øvelse  Øvelse  Øvelse 
05 Man  27  Øvelse  Øvelse  Øvelse 
 Februar 2020
06 Man  03  Øvelse  Øvelse  Øvelse 
07 Man  10  Øvelse  Øvelse  Øvelse 
08 Man  17  Ingen øvelse  Ingen øvelse  Ingen øvelse 
09 Man  24  Øvelse  Øvelse  Øvelse 
  Fre  28  Seminar: sted: Askim   
  Lør  29  Seminar: sted: Askim  Overnattingsseminar Berger, oppmøte kl. 10.00
(m/bading på Sunnaas 16.00-17.00) 
 
 Mars 2020
  Søn  01  Seminar: sted: Askim  Overnattingsseminar Berger  
10 Man  02  Øvelse  Øvelse  Øvelse 
11 Man  09  Øvelse  Øvelse  Øvelse 
  Lør  14  Distriktsmesterskapet?   
  Søn  15  Distriktsmesterskapet?   
12 Man  16  Øvelse  Øvelse  Øvelse 
13 Man  23  Øvelse  Øvelse  Øvelse 
14 Man  30  Øvelse  Øvelse  Øvelse 
 April 2020
15 Man  06  Ingen øvelse  Ingen øvelse  Ingen øvelse 
16 Man  13  Ingen øvelse  Ingen øvelse  Ingen øvelse 
  Ons  15  Ekstraøvelse!  Ekstraøvelse!  
  Lør  18  Stjernedryss Loppehenting 10.00-16.30
se vaktliste 
Stjernedryss Loppehenting 10.00-16.30
se vaktliste 
Stjernedryss Loppehenting 10.00-16.30
se vaktliste 
  Søn  19  Loppehenting
10.00-16.30
se vaktliste 
Loppehenting
10.00-16.30
se vaktliste 
Loppehenting
10.00-16.30
se vaktliste 
17 Man  20  Øvelse  Øvelse  Øvelse 
  Fre  24  Loppemarked  Loppemarked  Loppemarked 
  Lør  25  Loppemarked 10.00-15.00  Loppemarked 10.00-15.00  Loppemarked 10.00-15.00 
  Søn  26  Loppemarked 11.00-15.00  Loppemarked 11.00-15.00  Loppemarked 11.00-15.00 
18 Man  27  Øvelse  Øvelse  Øvelse 
 Mai 2020
19 Man  04  Øvelse  Øvelse  Øvelse 
  Fre  08  Markering av frigjøringsdagen (Arr. St. Georgs gildegruppe)   
  Lør  09   Rekrutteringsarrangementet på Tangenten
Oppmøte 11.45 Dirigent: Morten Apelman 
 
20 Man  11  Øvelse  Øvelse  Øvelse 
  Fre  15  Konsert på Nesoddtunet, klokken 18.00?  Prøvetog  
  Søn  17  Nasjonaldag  Nasjonaldag  Nasjonaldag 
21 Man  18  Øvelse  Øvelse  Øvelse 
22 Man  25  Øvelse  Øvelse  Øvelse 
 Juni 2020
24 Man  08  Øvelse  Øvelse Konsert på Skoklefallåsen omsorgsbolig klokken 19.00  Øvelse 
  Fre  12   Sommertur Juniorkorps  
  Lør  13   Sommertur Juniorkorps  
  Søn  14   Sommertur Juniorkorps  
25 Man  15  Øvelse  Sommertur Juniorkorps Øvelse  Øvelse 
  Lør  20  NM for Hovedkorp?   
26 Man  22  Øvelse  Øvelse  Øvelse 
  Tor  25  Sommertur
 
  
  Fre  26  Sommertur
 
  
  Lør  27  Sommertur